skip to Main Content

Moderamen

Voorzitter: Janke van der Valk- Abma

Scriba:
Botty Tacoma-Veenstra
scriba@kerkeasterein.nl

Predikant

Per 14-11-2020 Ds. Nicolette Vlaming

Voor dringende zaken of behoefte aan gesprek: Email: geertjevandermeer@ziggo.nl Tel. 06-42623575/ 058-2551135

College van diakenen:

Voorzitter:

Folkje Visser
Koaifinne 4
Easterein
0515-332269

Secretaris:

Monique Vellinga-van den Berg 0515-332272
diaconie@kerkeasterein.nl

College van kerkrentmeesters

Voorzitter:

Stefan van Krimpen
06-18639018
scvank@hotmail.com

Secretaris:

Douwe Dirk Reitsma
Postbus 2
8734 ZK Easterein
0515-332500
kerkrentmeesters@kerkeasterein.nl

Doede Kooistra (pachtzaken)
06-15356106
d_kooistra91@hotmail.com

Andries Veenstra (gebouwen)
06-11341278
andriesveenstra@hotmail.com

leo Slooter (verantwoordelijk voor o.a. begraafplaats)

06-51854724

ls@tolibv.nl

Wijken

Wijkouderling:

Vacant

Jeugdouderling:

Gera de Haan
gera_de_haan@hotmail.com

Wijkdiaken:

Luuk van der Werk

de Tsjems 9 Itens

0515-336822 l.werk@gmail.com

Wijkindeling:

  • Foarbuorren
  • Skippersbuorren
  • Tsjerkebuorren
  • de Streek
  • ‘t Heechhiem
  • Smidslân
  • Koaifinne
  • Buitengebied

Wijkouderling:

Janke Twijnstra – Rispens
De Ljits 1 Easterein
0515-332570
w.twijnstra@home.nl

Jeugdouderling:

Gera de Haan
gera_de_haan@hotmail.com

Wijkdiaken:

Folkje Visser
Koaifinne 4 Easterein
0515-332269
folkje1956@hotmail.com

Wijkindeling:

  • Hôfsleane
  • de Ljits
  • de Singel
  • it Risplân
  • Populiereleane
  • Wynserdyk

Wijkouderling:

Janke Abma- van der Valk
Wynserdyk 22A
0515-336810
abma_vdvalk@hotmail.nl

Jeugdouderling:

Gera de Haan
gera_de_haan@hotmail.com

Wijkdiaken:

Marcel Jansen
de Singel 34
0515-331648 marcel-fransica@hetnet.nl

Wijkindeling:

  • Sjaardaleane
  • Skoallestrjitte
  • Vrijburg
  • A. Joustrastrjitte
  • Griene leane
  • Van Eijsingaleane

Wijkouderling:

Janny Strikwerda-Schouten
Hofsleane 2
0515-755950
sake_en_janny@hotmail.com

Jeugdouderling:

Gera de Haan
gera_de_haan@hotmail.com

Wijkdiaken:

Monique Vellinga – van den Berg
Sibadawei 26
0515-332272

Wijkindeling:

  • Stittenserleane
  • ‘t Kleaster
  • Dobbelân
  • Eeskwert
  • Sibadawei
  • Skrok
  • Fabrykswei
Back To Top