Ga naar hoofdinhoud

De afgelopen jaren heeft de Reinbôge een vertrouwd gezicht gehad binnen onze kerk (en dorp) als nieuwsblad. Om de 6 weken of iets langer werd deze huis aan huis bezorgd. In de corona tijd was er tijdelijk de Nijsbrief. Deze verscheen om de 3 weken vanwege dat de (corona)informatie elkaar snel opvolgde en moest worden gedeeld. In overleg met de redactie heeft de kerkenraad besloten te stoppen met de Reinbôge. De redactie van de Reinbôge wordt bedankt voor gedane werkzaamheden. Het is de bedoeling dat we verder gaan met de Nijsbrief. Deze zal ongeveer om de 3 weken verschijnen zowel aan huis (voor leden) als digitaal online op aanvraag. Zeker voor de buitenleden is dit uitermate geschikt. U kunt zich hiervoor aanmelden op de site www.kerkeasterein.nl. Vul uw mail gegevens in en u krijgt de Nijsbrief elke keer digitaal. Wil je een bijdrage leveren aan de Nijsbrief; mail naar Nijsbrief@kerkeasterein.nl

 

Back To Top